Bantex, kancelářské potřeby

Bantex, kancelářské potřeby.

Zakládací obaly na CD najdete zde.

Závěsné zakládací obaly, prospektové obaly A4, A3, A2 najdete zde.

Zakládací obaly Bantex v rozměrech A4, A3 najdete zde.

Pořadače Bantex najdete zde. V nabídce jsou i prezentační i pořadače ve formátu A3.

Portfolia, kufry, attaché kufříky Bantex jsou velmi spolehlivým pomocníkem pro přenášení jakékoli dokumentace. Jejich design a kvalitu jistě oceníte. Najdete je zde.

Box na 600 vizitek a obal závěsný zakládací na vizitky v kvalitě Bantex. 

Bantex, zakládací obaly na fotografie, 10x15 kód 2116, 15x21 kód 2117, 10x30 kód 2119, 13x18 kód 2114, 9x13 kód 2111, 64x89 na sběratelské karty kód 2159 a  na pohlednice, nežlutnou a časem nekřehnou.

Bantex katalogové knihy najdete zde.

 

Výrobce a distributor kancelářských potřeb a exkluzivních výrobků. Bantex je držitelem normy ISO 9002. Firmu Bantex vlastní firma Hamelin, mezi jejíž portfolio patří i firma Oxford - výrobce luxusních bloků a knih.

Bantex klade důraz na kvalitu svých výrobků. Ať už se jedná o pořadače, rozdružovače či attaché kufříky. Vždy si můžete být jisti, že Vám věc bude dlouho bezchybně sloužit. Všechny produkty jsou vyráběny tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí.

V zakládacích obalech, na fotogarafie, na vizitkysběratelské kartičky, negativy, pohlednice, nabízí Bantex ucelený kompletní sortiment. Zakládací obaly Bantex pak archivujte v pořadačích stejné značky.

Nečastěji prodávané produkty :

 

technické parametry k pořadačům Bantex.

Počet nalezených produktů: 0

Doporučujeme