Daler-Rowney

Daler-Rowney je přední světový výrobce výtvarných potřeb. Portfolio je velmi široké. Olejové, akrylové a akvarelové barvy, inkousty, tuše a veškeré možné přípravky či pomůcky pro výtvarnou činnost.

Daler-Rowney navíc pro každý segment nabízí více řad, jež se liší svým určením. například řada Simply je ekonomickou variantou, vhodnou pro studenty či začínající umělce. Opakem je pak řada System 3, jež nabízí to nejlepší pro výtvarníky. 

Nabízený sortiment daler-Rowney.

Olejové barvy Georgian Oil Colour, olejové barvy Graduate Oil, sady olejových barvy Graduate Oil Sets a Simply Oil Sets, olejová média, laky a fixativy, retušovací laky, pastelová média, media pro akrylové  barvy - Simply Mediums, akrylové barvy - Simply Acrylic. umělecké akrylové barvy System 3, umělecké akvarelové barvy Aquafine Watercolour a sady, umělecká akrylové tuše, umělecké olejové pastely - Artists’ Oil Pastel, umělecké štětce, akryl - System 3 Brushes, vysoce kvalitní barevný papír - Canford Coloured Card Sheets Size A1 a A4 300g,, umělecký pastelový papír s přirozeně texurovaným povrchem Murano Pastel Paper Sheets 50x65CM 160g, obsahuje 45% bavlny,  akvarelový blok s texturou, kreslicí bloky, skicovací knihy, plátna a šepsované lepenky, umělecké grafitové tužky - Artists’ Loose Graphic Pencils, obsahují vysoce kvalitní grafit, malířské stojany a další produkty.