Apli

Počet nalezených produktů: 6

Apli, dětské tetování piráti

Dočasné tetování. Zdravotně nezávadné. Určeno pro děti od 4 do 8 let.
Více informací
44
1,76 EUR

Apli, samolepky plastické - duhová srdce, 1 list, blistr

Sada plastických samolepek - duhová srdce. Vhodná pro dekoraci přání, dárkových balení a oblíbenou techniku tvoření - scrapbooking. Lesklý povrch, samolepicí zadní část. Celkem 84 srdíček na 1 listu. Barva: mix barev. Balení: blistr.
Více informací
44
1,76 EUR

Expedujeme do 3 dnů

Apli, samolepky plastické - srdce a hvězdy s potiskem, 1 list, blistr

Sada plastických samolepek - srdce a hvězdy s potiskem. Vhodná pro dekoraci přání, dárkových balení a oblíbenou techniku tvoření - scrapbooking. Lesklý povrch, samolepicí zadní část. 1 list barevných srdíček a hvězd s různými motivy - puntíky, proužk ...
Více informací
44
1,76 EUR

Expedujeme do 3 dnů

Apli, samolepky postavičky, piráti, zvířátka

Sada dětských samolepek. Vhodná pro dotvoření obrázků, koláží, dolepování do alba. Tištěná přední část, samolepicí povrch na zadní straně. Sada obsahuje veselé postavičky zvířátek a jiných motivů na 1 listu. Balení: blistr.
Více informací
1,8 EUR

Expedujeme do 3 dnů

Apli, samolepky smajlící, 3 listy

Samolepky různých barev a výrazů. Ideální pro motivaci, osobní hodnocení nebo vyjádření nálady. Celkem 144 barevných smajlíků na 3 listech.
Více informací
54
2,16 EUR

Expedujeme do 3 dnů

APLI, PUZZLE BOX, sada 6 motivů

Edukační pomůcka pro práci rodiče nebo pedagoga s dítětem. Pomocí skládání karet se dítě učí o životě kolem nás - celkem 6 různých setů: dům, počítání, roční období, doprava, profese, dvojice. Obrázky jsou blízké vnímání dítěte a pěkně barevně zpraco ...
Více informací
599
23,96 EUR

Expedujeme do 3 dnů

Podobné kategorie:

Koh-i-noor Různé Daler-Rowney