Vážení zákazníci, děláme maximum pro to, abychom Vaše objednávky vyřídili v co nejkratším čase. Bohužel, ale dochází k zpoždění expedice. Děkujeme za pochopení.

Pouring medium ARTMIE 500 ml

Kód: ART38745
Novinka Tip
4 hodnocení
129 Kč 107 Kč bez DPH

Tekuté médium ARTMIE slouží k ředění akrylových barev pro dosažení speciálních tekutých efektů litím akrylových barev. Pouring médium vytváří tzv. efekt tekoucí barvy, různorodé kaluže, netypické křivky a tekoucí kapky splývající do jednoho celku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tekuté médium ARTMIE slouží k ředění akrylových barev pro dosažení speciálních tekutých efektů litím akrylových barev. Pouring médium vytváří tzv. efekt tekoucí barvy, různorodé kaluže, netypické křivky a tekoucí kapky splývající do jednoho celku. Akrylové médium zabraňuje znehodnocení malby popraskáním, vytvářením malých vzduchových bublinek nebo změnou odstínu barvy. Změní se jen konzistence a tekutost akrylové barvy do které médium přimícháte. Dílo si zachovává celkový mokrý vzhled a vytváří se tak tzv. tekutý obraz. Pouring medium technika je pro každého, kdo chce tvořit s neomezenými možnostmi.

JAK SE POUŽÍVÁ?

Tekuté médium pouring stačí nalít do sklenice s připravenou akrylovou barvou, zamíchat pomocí umělohmotné špachtle a nalít na plátno. Je možné ho mixovat s akrylovými barvami v poměru 5% až 50% podle potřeby. Plátno je vhodné podložit, aby zbytková akrylová barva měla kde okapat. Otáčením plátna vytvoříme krásné rozlité vzory. Pro ještě lepší efekty můžete použít pipetu. Naberte barvu do pipety, nakapejte na plátno a znovu ho pootáčejte. Malba uschne přibližně po 24 hodinách, ale pro urychlení schnutí můžete použít horkovzdušnou pistoli.

NÁŠ TIP

Při tvoření můžete nalít jednotlivé barevné odstíny do jednoho plastového pohárku nebo zvlášť na plátno, čímž budou akrylové barvy více oddělené. Takto budete lépe usměrňovat jejich tok při naklápění plátna. Chcete-li na obraze vytvořit buňky, přidejte pár kapek silikonového oleje do akrylových barev. Originální výsledek docílíte přidáním minerálů či třpytivého prášku. Pro krásný lesk na závěr přetřete tekutý obraz závěrečným lakem nebo po uschnutí přidejte druhou vrstvu pouring média.

PARAMETRY PRODUKTU:

 

  • tekuté médium pouring ARTMIE na ředění akrylových barev a tvorbu tekutého obrazu
  • Profesionální médium pro dosažení nejlepších výsledných efektů
  • ideální pro lití akrylových barev nebo fluid painting
  • objem: 500 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: