tabule

Závěsné tvarované tabule Wall SILHOUETTES.

Speciálně tvarované popisovací tabule v setu s popisovačem a připevňovacími prvky. Cedule je možno přichytit na stěnu nebo jiný pevný povrch pomocí háčku nebo samolepicích suchých zipů či oboustranné lepicí pásky. Je to velmi snadné a variabilní.  Tabule se dodávají v setu s jedním křídovým popisovačem a připevňovacími prvky. Tabuli lze popisovat jakýmkoli křídovým popisovačem, či křídou. K umytí stačí vlhká houbička. 

Tvarované tabule SILHOUETTES s dřevěným stojánkem.

Elegantní tvarované popisovací tabule jsou umístěné na jednoduchém dřevěném stojánku. Dodáváme je v setu s 1 popisovačem Securit. Různé tvary umožňují široké využití těchto tabulek.

Tvarované tabule Mini Table SILHOUETTES.

Malé tvarované tabulky s dřevěným stojánkem se prodávají v setu po 3 ks a s přiloženým bílým popisovačem. Jsou vhodné pro různé použití, například na jídelní stoly.

Popisovací tabule Woody Black.

Popisovací tabule s černým rámem z masivního dřeva, s jedním bílým popisovačem a s háčky a lankem pro snadné upevnění. Tabule lze upevnit na šířku či na výšku. Tabule jsou omyvatelné, snadno se čistí a vynikají dobrou odolností proti poškození. 

Popisovací tabule Woody Teak.

Popisovací tabule s rámem z masivního dřeva ve světlé úpravě Teak, s jedním bílým popisovačem a s háčky a lankem pro snadné upevnění. Tabule lze upevnit na šířku či na výšku. Tabule jsou omyvatelné, snadno se čistí a vynikají dobrou odolností proti poškození.

Křídové popisovače SECURIT.

Křídové  tekuté popisovače Securit jsou vhodné na různé tabule, desky, sklo, dlaždice, zrcadla, plasty, kov, porcelán a další neporézní povrchy. Speciální ventil zabraňuje vysychání popisovačů. Dodávají se v různých barvách a sílách hrotů.

 

 

 

Počet nalezených produktů: 0