KOH-I-NOOR

Koh-i-noor.

Společnost Koh-i-noor je jedna z největších na světě v produkci uměleckých, školních a kancelářských potřeb. Její portfolio je velmi široké.

Grafitové tužky.

Nabízen je široký sortiment tužek různých tvrdostí. Tužky jsou nabízeny i v provedení šestihraném tak trojhraném či kulatém. Názvy jako Progresso, Gioconda zná každý školák či výtvarník.

Pastelové tužky a křídy.

Polycolor, mondeluz, triocolor, progresso, magic, omega, plasticolor, scala to jsou obchodní názvy pastelových tužek. V této kategorii najdete i takové speciality jako suché zvýrazňovače,  či velké dárkové sady, které potěší každého. Detailní popis akvarelových pastelek Mondeluz Vám přinášíme na tomto místě. Detailní popis prašným hranatým křídám  TOISON D'OR Vám přinášíme na tomto místě.

Tuhy, uhly a pastely.

Opět široký sortiment jak pro hobby tak umělecké potřeby. Toison  D'OR, Gioconda, Mondeluz,  ale i školní křídy a voskovky. To skrývá tato kategorie.

Z dalších uvádíme. 

Vodové barvy, inkousty, tuše, modelavací hmoty, štětce a palety.

Nabídku dalších výtvarných potřeb Koh-i-noor, najdete v sekci výtvarné potřeby

 

Počet nalezených produktů: 3

-16%

Koh-i-noor, akvarelové pastelové tužky SET AQUARELLE 8897

Set 12 trojhraných aquarellových pastelek v dřevěnné kazetě + štětce, uhel v tužce, guma, aquarellové progresso.Pastelové tužky :průměr tuhy 5,6 mm a "průměr" celé tužky je 10,4 mm.Délka tužky je 175 mm.
Více informací
889
35,56 EUR

-15%

KOH-I-NOOR, kreslířská kazeta GIOCONDA 8896, max

Kreslířská souprava uměleckých kříd v dřevěné kazetě vysoké kvality.
Více informací
3 500
140 EUR

-16%

KOH-I-NOOR, kreslířská kazeta GIOCONDA 8896

Kreslířská souprava nejen uměleckých kříd v dřevěné kazetě vysoké kvality.
Více informací
1 900
76 EUR