DUNLOP Digitální manometr měřič pneuED-224990

Kód: ED-224990
Neohodnoceno
635 Kč –12 %
DUNLOP Digitální manometr měřič pneuED-224990
635 Kč –12 % 554 Kč 458 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele - Expedice do 3 dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jako majitel automobilu musíte zajistit, aby byl tlak v pneumatikách vašeho automobilu vždy správný. To vám dává větší přilnavost na silnici, což vás činí nejen hospodárnějšími, ale také bezpečnějšími. S měřičem tlaku v pneumatikách Dunlop můžete naplnit vzduch v pneumatikách a zároveň zkontrolovat, zda je tlak vzduchu v pneumatikách správný. Digitální hustilka pneumatik měří tlak vzduchu v různých jednotkách: PSI, BAR, KPA a KG/CM2. Nafukovač pneumatik pro kompresor se snadno vejde na téměř každý vzduchový kompresor a má 30 cm dlouhou vzduchovou hadici.

Míry v různých jednotkách

Tlakoměr Dunlop je napájen 2 AAA bateriemi. Poté jej připojíte ke vzduchovému kompresoru dle vašeho výběru. Tlakoměr měří tlak vzduchu v pneumatice v různých jednotkách, které můžete odečíst na digitálním displeji: PSI, BAR, KPA a KG/CM2. Maximální tlak vzduchu, který může digitální tlakoměr měřit v různých jednotkách, je 0 až 200 PSI, 0 až 14 BAR, 0-1400 KPA a 0 až 14 KG/CM2. Na LED podsvíceném displeji můžete ručně nastavit správný tlak vzduchu pro každé vozidlo. Jakmile nastavíte správnou jednotku a tlak vzduchu, připojte 30centimetrovou vzduchovou hadici k ventilku pneumatiky.

Univerzální

Hustič pneumatik Dunlop lze použít pro různé pneumatiky a vozidla. Můžete jej použít pro pneumatiky vašich automobilů, jízdních kol, skútrů a motocyklů, ale také pro větší vozidla, jako jsou nákladní automobily. Je důležité, abyste vždy věděli, jaký tlak má daná pneumatika mít, abyste jej mohli správně nastavit na tlakoměru. Na cestách se tak můžete cítit bezpečně každý den.

Specifikace Digitální měřič tlaku v pneumatikách Dunlop
Značka: Dunlop
Černá barva
Jednotky: PSI, BAR, KPA a KG/CM2
Rozsah: 0-200PSI, 0-14BAR, 0-1400KPA, 0-14KG/CM2
Napájení 2 bateriemi AAA/LR6 (nejsou součástí balení)
Hadice dlouhá 30 centimetrů
LED displej
Pro osobní automobily, nákladní automobily, jízdní kola a motocykly
Vhodné pro většinu vzduchových kompresorů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: