Milí zákazníci, z důvodu inventury skladu může tento týden dojít k menšímu zpoždění při expedici Vašich objednávek. Děkujeme za pochopení.

Balíme ekologicky

Dáváme šanci použitým krabicím i výplním..

Hlavní myšlenkou je provozovat e-shop tak, aby byl co nejvíce šetrný k naší přírodě. Používání nových potištěných krabic a výplní je sice skvělým marketingovým nástrojem pro budování brandu společnosti, ale bohužel také zdrojem ohromného množství odpadu. 

My jsme se rozhodli raději minimalizovat produkci odpadu, proto balíme zásilky do již použitých krabic a výplní. Zpracováváme veškeré krabice, které dorazily od našich dodavatelů. Oslovili jsme také společnosti v naší blízkosti a zpracováváme i jejich použité balící materiály, které by jinak skončily jako odpad. K této myšlence se přidali i naši zaměstnanci a přinášejí krabice, které jim domu dorazily od jiných e-shopů či obchodů.

V našich zásilkách také nenajdete reklamní letáky, katalogy, brožury, ale ani daňové doklady. Daňový doklad je přílohou informačního e-mailu o expedici Vaší zásilky. Zvažte prosím, zda-li jej opravdu potřebujete tisknout.

Stačilo jen málo a mnohonásobně jsme snížili produkci odpadu naší společnosti. 

Věříme, že to smysl má a přejeme si, aby co nejvíce ostatních e-shopů postupovalo stejně.

Dáte i Vy šanci použitým krabicím? 

 

balime ekologicky