Pštros - sedací dřevěná figurka

Kód: 40150
Akce Český výrobek
Neohodnoceno
248 Kč –29 %
Pštros - sedací dřevěná figurka
248 Kč –29 % 174 Kč 144 Kč bez DPH
Skladem

Dřevěná figurka pštrosa - ručně malovaná dřevěná hračka, dřevěná dekorace.

Výška dřevěné hračky: 15 cm .

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručně malovaná dřevěná hračka

Kvalitní ručně malovaná dřevěná hračka je vhodná pro děti od 3 let věku, nebo jako dekorace dětského pokoje. Figurka je veselým kamarádem, který vaše děti bude provázet celý den, mohou se s ní probouzet, chodit do školky, jezdit na výlety , hlídá je při jídle, pomáhá jim čistit zoubky, uklízet, prostě jim může pomáhat se všemi složitými úkoly, kterými je my rodiče zatěžujeme. Ve dvou se to totiž lépe táhne! 

Vhodné jako dřevěná dekorace.

 

Vlastnosti dřevěné hračky

 

 • Výška dřevěné hračky: 15 cm 
 • Figurka je vyrobena z kvalitního bukového dřeva, zpracovávána podle nejvyšších kvalitativních standardů
 • Figurka je barvená a ručně malovaná nezávadnými a certifikovanými barvami
 • Dřevěná hračka je vyrobena v souladu s evropskými normami
 • Česká hračka - vyrobeno v rodinné firmě v jižních Čechách
 •  Dřevěné hračky pro děti vyrábíme výhradně z českého dřeva na jehož kvalitu a původ klademe velký důraz a to po celou dobu 30ti let, co jsme na trhu. Veškeré malby jsou ruční prací, což zaručuje jedinečné umělecké zpracování, jehož kvalitu pečlivě kontrolujeme. Při výrobě používáme standardizované operace, jejich přesné dodržování přísně kontrolujeme a hračky periodicky testujeme podle nejpřísnějších kvalitativních a bezpečnostních norem.

  dřevěná hračka barvená a ručně malovaná nezávadnými a certifikovanými barvami  Dřevěná hračka vyrobená v souladu s evropskými normami Eco Friendly - dřevěná hračka vyrobená s láskou k přírodě Ruční výroba hračky ze dřeva česká dřevěná hračka

  Více informací o bezpečnosti a certifikátech najdete: https://www.toywood.cz/certifikaty-a-bezpecnost/

  Dřevěnou hračku malujeme ručně. Může se proto stát, že právě ta vaše bude mít jiné barevné provedení, než je znázorněna na fotografii.

  Dřevěné dekorace s logem jako originální firemní dárky

  Tím, že jsme kompletními výrobci našeho zboží, lze všechny typy výrobků modifikovat (při větší sérii), či označit logem. Na potisk využíváme technologii tamponového tisku, umíme zajistit gravírování a sítotisk. Takovéto dřevěné suvenýry s logem lze poptat prostřednictvím e-mailu: info@toywood.cz

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: