Koh-i-noor, 24 ks sada umělecké voskovky, WAX AQUARELL 8284

Kód: 8284024001PL
1 hodnocení
1 153 Kč 953 Kč bez DPH

Dárková sada vysoce kvalitních uměleckých voskovek značky Koh-i-noor s nezaměnitelnou charakteristickou jemností a hladkostí, možnost využít techniky vyškrabávání nebo je možno nabírat barvu přímo na štětec.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Voskové pastely Wax Aquarell byly firmou KOH-I-NOOR HARDTMUTH uvedeny na trh v roce 2004.Emulgace vosku umožňuje změnu charakeristické vlastnosti voskových pastelů – jejich vodovzdornost se tím mění na vynikající vodorozpustnost.Základem barevného jádra vodou rozmyvatelných voskových pastelů typu Wax Aquarell jsou vydatné, vysoce kvalitní a dokonale dispergované pigmenty, nakupované od pečlivě vybraných a dlouhodobě odzkoušených renomovaných výrobců z celého světa. Na jejich světlostálosti a dávkované koncentraci je závislý i konečný výsledek a trvanlivost malířského díla. Z tohoto důvodu je pro tento výrobek v celé své barevné škále předepsána vysoká koncentrace dávkování barevných pigmentů.Mezi základní složky obsažené v barevných jádrech výrobků patří speciální druhy vosků a bílá hlína, zpravidla bělený kaolín nejvyšší čistoty a jemnosti. Tyto komponenty dávají voskovým jádrům nezaměnitelnou charakteristickou jemnost a hladkost při stírání. Nanášení velké vrstvy a překrývání odstínů umožňuje vzájemné míchání, a tím vytváření nových barevných odstínů, podobně jako je tomu například u olejových či temperových barev. Možnost nanesení velké vrstvy přímo vybízí k využívání technik vyškrabáváním. Rozmytí malby (nátěru tuhy) lze dosáhnout roztíráním jemným štětcem, technikou nanášení oškrábaného jádra ve formě pilin a následného rozmytí, případně je možno nabírat materiál pro malbu štětcem přímo z hrotu tužky a používat jej k malbě jako vodové barvy.Díky velkému průměru barevného jádra 7,1 mm má tento výrobek vynikající výtvarné předpoklady pro každého uživatele. Ušlechtilé dřevo, z něhož je tužka vyrobena, umožňuje snadné hrocení.Žádný komponent užitý při výrobě neobsahuje toxické či jinak škodlivé látky a finální produkt je tedy vhodný pro všechny věkové kategorie uživatelů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení