Akrylové barvy na kamínky Cadence Premium sada 6 pastelových barev + akrylový lak

Kód: 0144/9022700
Neohodnoceno
260 Kč 215 Kč bez DPH
Skladem
Praktická sada 6 pastelových akrylových barev a 1 průhledného dokončovacího laku v cestovním balení. Objem každé lahvičky je 25 ml. Sada je tak vhodná na cesty jako "kapesní" balení, nebo pro kreativce, kteří nepotřebují barvy ve velkých objemech. Akrylové barvy jsou vhodné na kamínky, dřevo, plátno, terakotu, zeď, papír, keramiku, beton, zdivo aj.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SADA OBSAHUJE:
* 6 pastelových akrylových barev Cadence Premium o objemu 25 ml
* průhledný polomatný dokončovací lak Cadence o objemu 25 ml
* praktickou krabičku vhodnou na přenášení, Akrylová polomatná barva Premium je jemná, vysoce krycí, sytá, bohatá na pigment. Vhodná na všechny povrchy, na rozmanité projekty. V měkkém stavu je ředitelná vodou, v zaschnutém stavu, je naopak voděodolná. Barvy jsou všestranné, můžeme je nanášet nejen v tenkých vrstvách, ale i v pastózních nátěrech s texturními efekty. Akrylové barvy jsou netoxické., TIPY NA POUŽITí:
* Před použitím protřepejte lahvičku s barvou.
* Sada obsahuje 6 barev, které mezi s sebou můžete libovolně míchat a vytvořit si tak další odstíny. Barvy míchejte tak, že do světlejší barvy postupně přidávejte druhou - tmavší, barvu po troškách, až docílíte požadovaného odstínu.
* Při malování na kamínky je potřeba povrch kamínku omýt vodou, případně očistit pomocí kartáčku.
* Akrylové barvy rychle schnou, proto je dobé mít štětce ponořené ve vodě a po skončení práce je pečlivě umýt a vysušit.
* Po zaschnutí barev můžete dokreslovat detaily akrylovými fixami či tečkovat tekutými perlami.
* Hotový kamínek zalakujte přiloženým průhledným lakem. Lak nanášejte pomocí štětce v 1 vrstvě a nechte zaschnout., TIP: PASTELOVÉ BARVY SI MŮŽETE DOPLNIT SADOU ZÁKLADNÍCH A ZÁŘIVÝCH AKRYLOVÝCH BAREV.,

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: