Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 3974 hodnocení
5
3839x
4
75x
3
20x
2
10x
1
30x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

K Avatar autora Kateřina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.12.2021
Spokojenost, doporučuji !
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.12.2021
M Avatar autora Markéta S. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.12.2021
V mé objednávce byl problém s dostupností zboží. Zavčas jsem ale obdržela mail s upozorněním, že se doručení objednávky zpozdí a brzy na to mi paní operátorka volala s omluvou. Přesto mi balík přišel velice rychle, doba od objednání k doručení trvala pouhý týden. Velice děkuji za rychlé jednání.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.12.2021
B Avatar autora Benka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.12.2021
Super rychlé dodání. Paráda..
E Avatar autora Eva K. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.12.2021
Překvapila mne rychlost dodání zboží. Jeden den jsem objednala a druhy den jsem nákup mela doma. Bezva práce. Děkuji. Eva
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.12.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.12.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.11.2021
EN Avatar autora Eva Nováková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.11.2021
Nakupovala jsem poprvé a 100% spokojenost. Určitě se vrátím.
PN Avatar autora Pavlína Němcová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.11.2021
Spokojenost, rychlé jednání.
LV Avatar autora Ludmila Vodehnalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.11.2021
Ano, jsem
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.11.2021
Perfektní a rychlá spolupráce
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.11.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.11.2021
D Avatar autora Dexendy Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.11.2021
Ano, spokojenost
ŠJ Avatar autora Šimonová jitka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.11.2021
Jsem spokojená
S Avatar autora Silva Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.11.2021
Rychlost
JF Avatar autora Jana Felixová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.11.2021
Velká spokojenost
PK Avatar autora Pavla Kacafírková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.11.2021
Perfektní

Ovládací prvky výpisu

3977 položek celkem