Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
3974 hodnocení
5
3839x
4
75x
3
20x
2
10x
1
30x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
objednání a doručení zboží bez komplikací
+ krásné zboží
- příliš dlouhá doba doručení
Zboží přišlo podle mé prosby, aby každý šanon byl jiný (zákazník si nemůže vybrat). Co mě však velmi nemile překvapilo, zboží jsem objednávala v pátek a bylo mi doručeno až další týden ve čtvrtek.
Dobrý den,
děkujeme za Vaše hodnocení. Vaši objednávku jsme přijali v pátek a byla vyexpedována v úterý. Bohužel Zásilkovna ji na výdejní místo doručila až ve čtvrtek.
Přeji hezký den.
Velkoobchodplus.cz
+ Byl to můj první nákup a vše bylo OK
O
Objednala jsem si zboží, které jsem dlouho sháněla a nikde již se nedalo koupit. Takže spokojenost.
Rychlost,spolehlivost
rychlé dodání
+ Spolehlivé vyřízení.
+ Rychlé vyřízení
+ Nakupuji opakovaně
+ Obrovský výběr školních potřeb. Vše jsem sehnala tady, žádné lítání po obchodech a za dobré ceny.
+ Bez problémů.
Očekávané zboží v očekávané kvalitě, dodání v dobrém termínu
Doručeno do tří dnů tak jak bylo uvedeno na stránkách.
Vše v pořádku.
+ Přijatelné ceny
Doporučuji
+ Zboží skladem, rychlé dodání, dobrá cena, pečlivě zabaleno.
Zboží skladem, rychlé dodání, dobrá cena, pečlivě zabaleno, jsem velmi spokojená a to jsem objednávala poprvé.
Opakovaná objednávka.
Objednáno a zaplaceno 5.5.2024, celá objednávka za 2.000,- byla skladem.
Dotazník k hodnocení přišel 12.5.
Dosud ZBOŽÍ NEMÁM, tedy není co hodnotit.
Na webu nebyla žádná informace o případné dovolené. Cíleně jsem se dívala, vzhledem k jednomu dni státního svátku, jelikož jsem zboží nutně potřebovala mít včas.
Jsem zklamaná, že předání dopravci trvalo tak dlouho. Vědět to, tak objednám jinde, nebo si zařídím i jako imobilní nákup jinak.
Zboží dostanu nejdříve v týdnu 13.-15.5., tedy už jej nestihnu zpracovat a pokud nebude doručení hned zkraje, tak ani převzít. :(
s nákupem a dodaným zbožím jsem byl vždy spokojen
+ Náhradní díly k pomůckám :)
vše ok , doporučuji.
+ -naprostá spokojenost
+ -bezva ceny
- -nic
Jsem spokojená, dodávka zboží vždy podle dohody, vše v pořádku.
