Sada Maped Creativ Barbie Imagin´Style Bracelets náramky

Kód: 0144/9907472
Novinka
Neohodnoceno
325 Kč 269 Kč bez DPH
Skladem
Kreativní sada s korálky Maped Creativ Barbie Imagin´Style Bracelets. Snadná a zábavná výroba módních náramků tkaním nebo navlékáním korálků. Sada je ideální pro rozvoj jemné motoriky a dětské zručnosti. Vhodné pro děti od 7 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náramek si můžete vyrobit dvěma různými technikami - tkaním a navlékáním. Tkaní je snadné díky přiloženému manuálu a jednoduché technice. Navlékání je ještě snadnější pouze, za pomoci barevných nití, korálků a střapců. Kombinací nití, korálků a střapců vytvoříte 16 trendy náramků., Sada obsahuje:
* plastový úložný box na korálky
* 3 barevné neelastické nitě (3 x 450 cm)
* 1 bílou elastickou niť (1 x 300 cm)
* 4 mm barevné korálky stříbrné barvy 25 ks
* 3 mm barevné perly (5 x 10 g)
* 3 ozdobné dekorace
* papírový box s přihrádkami pro hotové náramky, Maped Creativ je kolekce kreativních sad francouzské značky Maped, tradičního výrobce kvalitních školních a kancelářských potřeb. Kolekce Maped Creativ v několika řadách nabízí, kreativní vyžití pro děti od 1 roku - edice EARLY AGE, až do věku 6+ - edice BOARD ACTIVITIES. Edice MINIBOX je vhodným dárkem při každé návštěvě rodin s dětmi. Edice COLOR PLAY pro, děti od 4 let zas posouvá hranice kreativního tvoření k dalšímu hraní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreativní sady
Šířka: 25.5
Výška: 21
Délka: 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: