Pilot Pintor, akrylový popisovač , Medium, sada 4 kusů/ KORKOVÉ PODLOŽKY

Kód: 4076/S4-KOREK
Novinka
Neohodnoceno
195 Kč 161 Kč bez DPH

Kreativní sada se skládá ze čtyř akrylových popisovačů Pintor a korkových tácků. Ozdobte tyto korkové tácky, a pak je využijte k ozdobení stolu a pochlubte se přátelům na společné večeři.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S Pilotem a naší řadou kreativních DIY sad nebylo nikdy snazší vytvářet malé a krásné umělecké a řemeslné projekty. S využitím vaší fantazie ozdobte tyto korkové tácky, a pak je vyuužijte k ozdobení stolu a pochlubte se přátelům na společné večeři nebo večerním posezení! Udělejte na své hosty dojem, neboť tyto tácky budou stejně jedinečné a zábavné jako vy. Tato kreativní DIY sada obsahuje 6 kulatých korkových tácků a 4 akrylové popisovače Pintor se středním hrotem v zářivých neonových barvách.

Akrylový popisovač Pintor, který píše téměř na všechny povrchy.

Sada v dárkovém sáčku obsahuje:

1 x Pintor (hrot Medium): neonový červený, neonový zelený, neonový žlutý, neonový meruňkový

6 x korková podložka pod skleničky pro zdobení dle vlastní fantazie. Vysoce odolný vláknový hrot, inkoust na vodní bázi s akrylovými složkami a vysokým obsahem pigmentů, vodě a světlu odolný. Vysoká krycí schopnost,mix barev. Permanentní v závislosti na povrchu a dalším ošetření stopy (např. ošetření bezbarvým lakem, přežehlení, fixace vysokou teplotou atd.). Neskladujte hrotem dolů. Průměr hrotu: 4,5 mm; šířka stopy: 2,2 mm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: