Pilot, Sada popisovačů na bílé tabule V-Board Master + náplně, Greenpack, černá

Kód: 5979-S10-GREENP-001
1 hodnocení
524 Kč 433 Kč bez DPH
Skladem

Sada popisovačů na bílé tabule V-Board Master + náplně v černé barvě. Sada 10 popisovačů a 10 náplní ve výhodném balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada popisovačů na bílé tabule V-Board Master + náplně v černé barvě. Sada 10 popisovačů a 10 náplní ve výhodném balení.

Technická inovace, V-BOARD MASTER je popisovač na bílou tabuli vyměnitelnou náplní s tekutým inkoustem. Nový inkoustový systém nabízí okamžité psaní bez protřepávání či pumpování, stejně jako plynulý výdej inkoustu: zapomeňme na popisovače, které píší čím dál tím méně, čím více se používají. Budete nadšeni intenzivními a zářivými barvami V-BOARD MASTER. Tento popisovač je součástí řady Begreen, vyrobené z recyklovaného plastu.

Společně můžeme spoustu věcí změnit, a pomoci tak chránit surovinové zdroje naší planety. Výrobou V-Board Master Popisovač z recyklovaného plastu snižuje Pilot uhlíkovou stopu pera ve srovnání se stejným perem vyráběným bez využití recyklovaného plastu. Tím to ale nekončí: Pokud alespoň třikrát vyměníte náplň, vyrovnáte tak emise oxidu uhličitého. Od výroby až do konce životnosti produktu se odhaduje, že nákup tohoto pera Begreen a jeho trojnásobné doplnění náhradní náplní sníží celkový dopad pera na životní prostředí o -75%** ve srovnání s nákupem dalších 3 nových per. I tak malé gesto může významně změnit náš boj proti změně klimatu!

  • S víčkem
  • Vyrobeno z 91%* recyklovaného plastu (s výjimkou vyměnitelných částí), abychom snížili dopad na životní prostředí.
  • Snadno smazatelný inkoust speciálně pro bílé tabule. Lze snadno smazat, zmizí beze stopy.
  • Výrobek s vyměnitelnou náplní je hospodárnější a ohleduplnější k životnímu prostředí.
  • S vyměnitelnou náplní : Ano
  • Průměr hrotu v mm : 6.00 mm
  • Šířka stopy : 2.20 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: